ÚVODNÍ STRÁNKA | E-SHOP | TECHNICKÁ PODPORA | KONTAKTUJTE NÁS | ENGLISH
Tel.: +420 377 330 025

Aktuality

03.12.2012

České zastoupení společnosti WinMagic, lídr v oblasti zabezpečení dat, oznamuje, že vychází nová hlavní verze 6.1 řešení SecureDoc pro zabezpečení dat a zařízení, která vedle drobných vylepšení přináší především podporu pro zabezpečení mobilních zařízení, jako jsou tablety a chytré telefony na platformách Android a iOS.

17.05.2012

Jak jsme slíbili, po prvním (úvodním) webináři se pravidelně každý týden v úterý od 9:00 uskuteční 30minutový webinář na téma zabezpečení dat a zařízení WinMagic. Na webináře jste všichni co nejsrdečněji zváni, jsou volné a přístupné komukoliv. Součástí každého webináře je nastínění rizik ztráty dat, obecné představení řešení WinMagic a následně tématická část dle programu, který naleznete v této aktualitě. Každé téma je prezentováno dvakrát, nové téma tedy přineseme každý druhý týden, webinářů bude celkem šest.

10.05.2012

První ze série českých webinářů o nebezpečí ztráty citlivých dat, zabezpečení dat i zařízení a řešení WinMagic se uskuteční v úterý 15. května 2012 v 9:00, jeho přibližná celková délka je 30 minut. Tématem prvního webináře bude kromě představení řešení WinMagic také verze pro zabezpečení jednotlivých počítačů a notebooků bez centrální správy, Standalone, vhodná např. pro domácí kanceláře pracující s citlivými daty (právníci, daňoví poradci, lékaři, ale také fotografové apod.).

04.04.2012

WinMagic se zúčastnil ve dnech 2.-3. dubna 2012 spolu se společností Lenovo konference Internet ve státní správě a samosprávě (ISSS), která se každoročně koná v Hradci Králové. Jedná se o největší konferenci svého druhu v České republice. Během dvoudenního programu bylo možné navštívit společný stánek WinMagic a Lenovo, ale také se zúčastnit prezentací bezpečnostního řešení WinMagic SecureDoc pořádaných v salónku.