ÚVODNÍ STRÁNKA | E-SHOP | TECHNICKÁ PODPORA | KONTAKTUJTE NÁS | ENGLISH
Tel.: +420 377 330 025

Zabezpečení dat v celé společnosti

Zabezpečení dat v celé společnosti

Přehlednost a centrální správa pro snížení nákladů

 

Problém

Nasadit šifrování na jediný notebook může být pro některé uživatele náročné. V případě stovek (nebo dokonce tisíců) uživatelů, zvláště v různorodém prostředí, může dojít k rychlému nárůstu nákladů spojených s řešením šifrování (o nočních můrách členů IT oddělení ani nemluvě). Šifrovací řešení, které "stačí" pro jeden notebook, se může stát přítěží, pokud jej nasadíme v celé společnosti.

 

Řešení

Šifrovací řešení vhodné pro celou společnost

SecureDoc je nasazován v předních společnostech a vládních agenturách, mezi kterými nechybí takové s desítkami tisíc uživatelů (často ve velmi různorodém prostředí). Tyto organizace byly schopné nasadit SecureDoc velmi rychle a efektivně tak, aby chránil jejich citlivá data, ve velké míře díky schopnostem SecureDoc Enterprise Serveru (SES).

 

SES nabízí konzoli pro centrální správu SecureDocu, která umožní správcům obstarávat největší potřeby šifrování v organizaci: správce uživatelů a skupin dává podrobnou kontrolu nad politikami zaváděnými na uživatele; systém pro pokročilou správu klíčů umožňuje tvorbu, administraci, úschovu a obnovu šifrovacích klíčů; nástroje pro distribuci software urychlují a zjednodušují jeho nasazení; nástroje uživatelské podpory snižují administrátorský dohled a zajišťují, že uživatelé mohou zůstat produktivní; záznamy auditu a hlášení poskytují důkazy o součinnosti a podporu pro vyhledání potíží.

 

Šifrování serverů
Produktový list [CZ]

 

 

SecureDoc Enterprise Server

Brožura [CZ]

 

 

SecureDoc Enterprise Server a Lenovo

Brožura [EN]