ÚVODNÍ STRÁNKA | E-SHOP | TECHNICKÁ PODPORA | KONTAKTUJTE NÁS | ENGLISH
Tel.: +420 377 330 025

Ochrana výměnných médií

Ochrana vyměnitelných médií

 

Není potřeba heslo; bezpečné a transparentní sdílení dat

 

Problém

Výměnná média jsou všude - USB klíčenky, CD, DVD, paměťové karty - jsou užitečná a pohodlně se používají, to s sebou však přináší také významné riziko v souvislosti s porušením zákonů o ochraně dat, stejně jako s bezpečností dat.

 

Zákaz používání výměnných médií ve společnosti ovšem také není tou pravou odpovědí - záměrné, ale i náhodné obcházení těchto pravidel vede k rizikům pro organizaci. Nasadíme-li však šifrování v celé organizaci, vynoří se další problémy: "Jak data jednoduše nasdílím oprávněným uživatelům?" nebo "Jak data bezpečně nasdílím třetím stranám?"

 

 

Řešení

Šifrujte všechna média, nevyžadujte hesla

SecureDoc dokáže chránit vaše pevné disky stejně jako neomezené množství výměnných médií s nižšími náklady, než jaké jsou spojené s pořízením hardwarově šifrovaných USB flash disků. SecureDoc vám zajistí, že data opouštějící vaše šifrované počítače prostřednictvím jiných médií zůstanou šifrovaná. Systém dohledu a hlášení kontroluje dodržování pravidel a norem a pomáhá tak chránit organizaci.

 

SecureDoc řeší problém hesel a výměnných médií skrze správu inteligentních klíčů. SecureDic nabízí dvě možnosti, jak toho dosáhnout: podpora pro skupinové klíče a jedinečné dynamické klíče "na požádání". Pomocí skupinových klíčů a klíčů "na požádání" mohou uživatelé neomezeně sdílet šifrovaná výměnná média s ostatními pověřenými uživateli. Jakmile se neoprávněná osoba pokusí otevřít výměnné médium, šifrování sektor po sektoru zajistí, že je takové médium zcela nepřístupné - uživatel neuvidí ani názvy souborů a složek.

Šifrování výměnných médií

Brožura [CZ]