ÚVODNÍ STRÁNKA | E-SHOP | TECHNICKÁ PODPORA | KONTAKTUJTE NÁS | ENGLISH
Tel.: +420 377 330 025

Ochrana dat pomocí víceúrovňového zabezpečení

Ochrana před zaměstnanci

 

Podobná kontrola nad kompletním šifrováním disků zvyšuje ochranu

 

Problém

Šifrování celých disků je považováno za nejlepší metodu ochrany dat, která jsou uložená v počítačích. Šifrování celého disku zároveň zajistí, že jsou šifrována všechna data na pevných discích. Šifrování celého disku je ovšem primárně navržené pro minimalizaci hrozeb, které přicházejí zvenčí, ne ze strany důvěryhodných vnitřních zdrojů s pověřením s diskem pracovat.

 

 

Řešení

Ochrana založená na souborech, složkách a oddílech

SecureDoc rozšiřuje ochranu až za rámec šifrování celého disku pomocí šifrování odkladiště a šifrování souborů a složek, díky čemuž zaručuje bezpečnou kontrolu nad přístupem k citlivým datům mnohem podrobnějším způsobem.

 

Pomocí bezpečnostních politik SecureDocu je možné nastavit přístupová práva jednotlivým pracovním skupinám nebo uživatelům. Tato přístupová práva se poté aplikují napříč všemi uživatelskými profily a šifrovacími klíči SecureDocu. Díky tomuto způsobu mohou ověření uživatelé s odpovídajícími přístupovými právy otevírat informace uložené v šifrovaných souborech, složkách a odkladištích. Uživatelé bez těchto práv nebudou schopni k datům přistupovat.


Šifrování souborů a složek

Brožura [CZ]

 

 

Šifrování výměnných médií

Brožura [CZ]