ÚVODNÍ STRÁNKA | E-SHOP | TECHNICKÁ PODPORA | KONTAKTUJTE NÁS | ENGLISH
Tel.: +420 377 330 025

Prodej

Prodej

 

SecureDoc v prodeji

 

Analytik si přinese domů zákaznická data na flash disku, aby s nimi mohl pracovat přes víkend. Flash disk se ztratí. Došlo k úniku dat? Můžete dokázat, že ne?

 

Během stěhování kanceláře jsou servery obsahující data podléhající právní regulaci odvezeny na nesprávné místo. Ohrozila tím organizace veškerá zákaznická data?

 

Práce na uvedení nového produktu, který zatočí s konkurencí, je v plném proudu. Jak bude marketingové oddělení spolupracovat s tvůrčí agenturou a třemi subdodavateli, aniž by riskovalo únik vysoce utajovaných plánů, rozvrhů a strategických dokumentů ze špatně umístěného notebooku nebo flash disku?

 

Úniky dat v oblasti prodeje jsme v posledních letech mnohokrát viděli ve zprávách. Prodejní organizace čelí jedněm z největších výzev, pokud jde o ochranu osobních dat, protože přístup k informacím je velice rozložený a proměnlivý. Z pohledu vztahu se zákazníky má velkou důležitost předat informace o zákaznících do místa prodeje nebo místní pobočky. Tato důležitost je ještě umocněna vyšším potenciálním rizikem, když jsou osobní údaje přenášeny. Standardy bezpečnosti dat odvětví platebních karet specificky diktují, kdy mají být data šifrována a nakonec zničena, jakmile nejsou potřeba, ale realita je taková, že se jedná pouze o jeden dílek mozaiky. Pokuty uvalované odvětvím platebních karet za nedodržování pravidel jsou ničím v porovnání s hodnotou uniknuvších zákaznických dat. Ať už se jedná o zákony o ochraně dat na státní nebo mezinárodní úrovni, váha zákonů na ochranu dat narůstá.

 

V tento okamžik přichází na scénu SecureDoc.

SecureDoc dává maloobchodním organizacím prostředky pro spolehlivou a přehlednou ochranu zákaznických dat, dokonce i v případě široce rozptýlené uživatelské základny s různými postaveními. Nízkých celkových nákladů vlastnictví je dosahováno prostřednictvím přehledného nasazování a centralizované správy. Šifrování kompletně celého pevného disku s ověřením uživatele ještě před spuštěním operačního systému představuje tu nejbezpečnější a neucelenější ochranu těchto citlivých a osobních dat – díky tomu toto zabezpečení může fungovat i v složitém prostředí prodeje jednoduše s podporou biometrie nebo tokenů a čipových karet založených na infrastruktuře veřejných klíčů. Navíc schopnost synchronizovat uživatele, bezpečnostní klíče, klíčové soubory a skupinové soubory s Active Directory znamená, že ověření uživatelé napříč organizací mohou sdílet zákaznická data bez nutnosti zadávat hesla, přičemž citlivá data jsou plně chráněná.

 

Co může udělat SecureDoc pro společnosti v oblasti prodeje?

SecureDoc zajistí kompletní řešení pro ochranu dat včetně šifrování na vládní úrovni, které chrání údaje o zákaznících napříč celou organizací. SecureDoc umožňuje organizacím v oblasti prodeje využívat sílu údajů o zákaznících napříč společností. Ztratí-li se však notebook nebo USB flash disk, šifrování a zabezpečení minimalizuje riziko a předchází nutnosti oznámit ztrátu dat.

 

Které problémy řeší SecureDoc společnostem v oblasti prodeje?

 • Ochranu údajů o zákaznících, platbách a dalších osobních údajů v noteboocích, počítačích v místě prodeje, dalších počítačích a výměnných médiích včetně USB klíčenek a CD a DVD.
 • Zajištění kontrolovatelného souladu s právními normami v souvislosti se zabezpečením údajů o zdravotním stavu.
 • Neustálý přístup k důležitým počítačům a úložným zařízením i v případě zapomenutí hesla a jiných nehod.
 • Prevence úniku dat na nezabezpečená výměnná média (CD, DVD, USB).
 • Předchází nákladům spojeným s oznámením úniku dat a s tím spojenou negativní publicitou.
 • Redukci nákladů a času potřebného pro znovupoužití nebo vyřazení velkého množství přístrojů během obnov hardware.  

 

Které funkce SecureDocu jsou relevantní pro organizace v oblasti prodeje

 • Kompatibilita s hardwarově šifrovanými pevnými disky pro rychlé nasazení a zabezpečení vysokého výkonu.
 • „Tiché“ nasazování a přehlednost pro uživatele.
 • Centralizovaná konfigurace, administrace a kontrola.
 • Konfigurovatelný systém kontroly a hlášení.
 • Integrace s metodami ověření, které zahrnují hesla, čipové karty, USB tokeny, biometrii, bezpečnostní čipy TPM a infrastrukturu veřejných klíčů.
 • Funkce „Crypto-erase“ pro rychlé a bezpečné zničení dat na discích obsahujících osobní informace.

 

Kde se dozvím víc?