ÚVODNÍ STRÁNKA | E-SHOP | TECHNICKÁ PODPORA | KONTAKTUJTE NÁS | ENGLISH
Tel.: +420 377 330 025

Stát se partnerem

Se společností WinMagic budete o krok napřed v oblasti zabezpečení.

Díky inovativním řešením od společnosti WinMagic dokážete zabezpežit zařízení a data svých zákazníky ještě lépe a mnohem rychleji.

 

Nabízíme silné a jednoduché partnerství bez komplikací. Staňte se partnerem nyní!

 

Nabídka partnerům :


Partnerská podpora:
Zastoupení WinMagic poskytuje podporu a zdroje, aby své partnery podpořila v důležitých obchodních oblastech, jako je obchodu a implementace zabezpečení u zákazníků.
Rozsáhlá komunikace:
WinMagic soustavně a podrobně informuje partnery o novinkách v řešení zabezpečení a také o interních procesech. Partneři kromě toho získávají přístup ke zdrojům v oblasti technologie, marketingu a prodeje.
Školení:
WinMagic nabízí svým partnerům školicí program v oblasti prodeje a marketingu a certifikační  školení pro implementace zabezpečení.

 

V případě zájmu o partnerství s WinMagic pište na wm@winmagic4u.cz

 

Se společností Fronius budete o krok napřed. Díky dalším a dalším novým řešením od společnosti Fronius dokážete uspokojit své zákazníky ještě lépe a mnohem rychleji. Nabízíme silné a jednoduché partnerství bez komplikací. Staňte se partnerem nyní!

Nabídka společnosti Fronius:


Partnerská podpora:
Společnost Fronius poskytuje podporu a zdroje, aby své partnery podpořila v důležitých obchodních oblastech, jako je vývoj obchodu a vývoj řešení.

Rozsáhlá komunikace:
Společnost Fronius soustavně a podrobně informuje partnery o novinkách a také o interních procesech. Partneři kromě toho získávají přístup ke zdrojům v oblasti technologie, marketingu a prodeje.

Školení:
Společnost Fronius nabízí svým partnerům vysoce kvalitní školicí programy v oblasti prodeje a marketingu.